Zdraví vás Lucy a *Anny* (Lorraine a Aileen)
Pochybujeme, že sem ještě někdo zavítá, ale pokud přeci jen ano, tak bychom mu rády oznámily, že máme nový blog: www.direction--one.blog.cz.
Zde to už bohužel nešlo :/ Chtělo to NOVÝ ZAČÁTEK :)
Doufáme, že na náš nový blog třeba navštívíte :) L+A

London Love Story (3.část)

21. března 2012 v 19:05 | Lucy |  London Love Story
Příjemné počtení :) Snad se bude trošku líbit ;)


,,Promiň, moje vina."omluvila jsem se, aniž bych na osobu pohlédla a ohnula se pro tašku, která mi při nárazu spadla na zem.
,,To máš pravdu Paynová. Příště dávej radši pozor!"vyjel na mě Louis Tomlinson. Bože můj. Vědět, že jsem vrazila do toho blbce, neomluvila bych se ani za zlatý prase!
Dala jsem si tašku na rameno a odkráčela do třídy, aniž bych se na něho podívala. Zaplula jsem do lavice vedle Emmy a vybalila si věci na angličtinu. Poklábosit s ní jsem nestihla, jelikož se ve dveřích objevil učitel.

Dnešek se strašně vlekl. Asi to bylo tím, že byl pátek a já už se těšila na víkend. U oběda jsme seděli opět všichni pohromadě, teď už i se Zaynem.
,,Ahoj Nancy. Můžu s tebou mluvit?"zeptal se mě někdo za zády. Otočila jsem se a uviděla Iana. Překvapeně jsem vykulila oči. ,,No..jasně."přikývla jsem a vydala se za ním. Ještě jsem se stihla otočit a uviděla jsem Nialla s Harrym, jak předvádí naší scénku ,,vyprsknutí popcornu". Vyplázla jsem na ně jazyk a pokračovala v cestě. Ian se zastavil před jídelnou a podíval se mi do očí.
,,Vyjdeš si semnou?"zeptal se.
,,Myslíš jako druhé rande?" Stála jsem byla zmatená. Měsíce se mi vyhýbal a teď tohle?
,,Přesně tak. To první se nám moc nepovedlo, takže bychom to mohli napravit."odpověděl a usmál se. Byl vážně hezký, ale na schůzku jsem s ním jít nechtěla.
,,To nepůjde. Promiň."
,,Proč? Nemusíme jít přeci do kina."zasmál se. Znovu jsem mu tedy řekla, že nepůjdu, ale on se stále ptal proč. Byl tak neodbytný. Asi jsem se prostě měla sebrat a odejít, ale to bych nebyla já.
,,Protože chodím se Zaynem!"zakřičela jsem na něho a sledovala, jak zareaguje.
,,To jsi mohla říct rovnou!"
Celá rozčílená jsem se vrátila ke stolu a na Niallovo otázky typu: ,,Chtěl ti to oplatit, tak tě taky poprskal?", jsem neodpovídala. Jen jsem si v duchu nadávala, že jsem Ianovi lhala. Co když to někomu poví? Co když to poví Zaynovi? Musím si se Zaynem promluvit!

Po škole k nám šla Emma. Udělaly jsme si mísu popcornu a nalily si džus. Lakovaly jsme si nehty, tvořily si účesy a skvěle se bavily.
Kolem šesté přišli kluci a tak jsme se přemístily dolů. Rozhodli jsme se, že si pustíme komedii Zkus mě rozesmát. Celý večer jsme se smáli.
Zayn musel odejít a tak jsem ho šla vyprovodit ke dveřím. Za prvé je to slušnost a za druhé jsem si s ním chtěla promluvit o samotě.
,,Víš…No, jak jenom začít. Dneska jsem řekla Ianovi něco, co jsem neměla."začala jsem pomalu mluvit a koukla se na něho.
,,A co jsi mu řekla?" zeptal se a mile se usmál.
,,Že..Že spolu chodíme. Stále se mě ptal proč s ním nechci jít na rande a mě nenapadlo nic lepšího, než mu říct tohle. Omlouvám se."domluvila jsem a sklopila hlavu. Prstem mi nadzvedl bradu, takže mi nezbylo nic jiného, než se mu podívat do očí.
,,Myslím, že bychom to divadlo chvíli hrát mohli. Na škole je to nuda a chtělo by to nějaké zpestření."zasmál se. Překvapeně a zároveň pobaveně jsem kývla. Tak tohle bude zajímavé…

Otázky:
1. Navrhl tohle Zayn, protože se mu Nancy líbí?
2. Praskne tohle divadlo? :D
 


Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 21. března 2012 v 19:25 | Reagovat

Ach. Miluji zlého Louise *devil*
1. Myslím, že jo.
2. Ono to ani nestihne prasknout, protože spolu nakonec budou chodit :D

2 Dem. Dem. | Web | 21. března 2012 v 19:28 | Reagovat

1. Určitě, ale já chci aby byla s tím blbecm Tomlinsonem! :D Jinak není to blbec, ale v povídce se o něm tak mluví a i se tak chová no :D
2. Netuším :D

3 Isa Isa | Web | 21. března 2012 v 21:50 | Reagovat

1. Samozřejmě, že ano. :-)
2. Myslím, že ne, protože do té doby spolu budou chodit opravdu. :-D

Dokonalý díl. Těším se na další. :-)

4 Evíí(TheBo) Evíí(TheBo) | Web | 1. dubna 2012 v 14:12 | Reagovat

1. Jasán :)
2. Asi ano, ale nechám se překvapit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama