Zdraví vás Lucy a *Anny* (Lorraine a Aileen)
Pochybujeme, že sem ještě někdo zavítá, ale pokud přeci jen ano, tak bychom mu rády oznámily, že máme nový blog: www.direction--one.blog.cz.
Zde to už bohužel nešlo :/ Chtělo to NOVÝ ZAČÁTEK :)
Doufáme, že na náš nový blog třeba navštívíte :) L+A

London Love Story (6. část)

28. března 2012 v 21:31 | Lucy |  London Love Story
Další díl :) Lucy


,,Co mám pro tebe udělat?"zeptala jsem se ho se strachem v hlase. Nějak jsem zapomněla, že mluvím s Louisem Tomlinsonem.
,,Potřebuji doučovat z francouzštiny. Slyšel jsem, že tobě hodně jde a jsi do konce v pokročilých."řekl a nahodil pohrdavý pohled.
,,Já? Tebe? Doučovat?" Vím, že jsem zněla jako naprostý idiot, ale tohle je prostě šílenost.
,,Myslel jsem, že jsi chytrá!"odfrkl si výsměšně a protočil oči.
Dohodli jsme se, že k nám bude chodit každé úterý a čtvrtek. Sice nevím, co mi na to povědí kamarádi a hlavně Zayn, ale za štěňátko to stojí.

Hned jak jsem přišla domů, přivítali mě naši. Ukázala jsem jim pejska, kterého si, hlavně maminka, hned zamilovali. Celá rodina jsme si večer u televize povídali a bavili se jakou už dlouho ne. Vypověděla jsem jim, jak jsem ke štěňátku přišla, což všechny dost překvapilo a byli udivení ještě víc, když jsem jim řekla, co za to Tomlinson chce.
,,Jaké jméno tomu malému dáme?"zeptal se taťka a podíval se na zlaté stvoření ležící na dece, kterou jsem mu položila na zem.
,,Oliver?"
,,Rex?"
Najednou se prcek zvednul a šel se najíst. Do mističky jsem mu dala mléko a do toho piškoty.
,,Piškot? To se k němu přeci dokonale hodí!"vyhrkla jsem a zasmála se. Ani nevím proč, ale Piškot mi k němu prostě sedělo. Všichni to se smíchem odsouhlasili, takže o jednu starost méně.

Druhý den ráno mě probudily mokré pusinky, které mi někdo dával na nos a na čelo. Otevřela jsem oči a spatřila Piškota, jak mi slintá na obličej. Spal se mnou v posteli a zřejmě chtěl čůrat. S hrůzou jsem se podívala na budík. Šest hodin! Šla jsem ho raději pustit, než aby mi udělal v posteli loužičku.

Odpoledne se k nám přišli podívat kluci s Emmou. Všichni byli ze štěňátka naprosto unešení a hráli si s ním, dokud jsem jim ho násilím nesebrala a nedala ho na deku, aby si odpočinulo.

Dala jsem Liamovi na starost Piškota a šla se projít se Zaynem do parku. K mé smůle, tam byl i Louis s jeho partou a Lauren. Ignorovali jsem je a šli si sednout na lavičku, která od nich byla co nejvíce vzdálená.
,,Opravdu ti nevadí, že budu Tomlinsona doučovat?"zeptala jsem se ho snad po tisící. Myslela jsem, že bude naštvaný, i když je pravda, že Louise nezná tak jako my.
,,Zlato, už jsem ti přeci říkal, že mi to nevadí."usmál se a políbil mě. Celý svět se zamotal. Byla jsem tam jen já a Zayn. Uměl tak senzačně líbat!
,,Ehm, ehm!" odkašlal si někdo, takže jsme se Zaynem od sebe úlekem odskočili. Stál tam Louis s Lauren a drželi se za ruce.
,,Paynová, v úterý u vás ve čtyři. Jen se ujišťuji, že to platí."řekl povýšeneckým hlasem a znechuceně si prohlédl Zayna.
,,Jasně. Ve čtyři."
,,A doufám, že tam nebude tenhle debil."kývnul hlavou na Zayna. Tak to není dobrý….

Otázky:
1)Co odpoví Zayn Louisovi?
 


Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 28. března 2012 v 22:02 | Reagovat

1) No Zayn mu 100% odpoví nějak genialně :-D Čímž Louise uplně setře :D

2 Dem. Dem. | Web | 30. března 2012 v 20:19 | Reagovat

Ten po něm určitě vyjede! Bude rvačka! ten Louis mě tak mile štve v téhle povídce :D A to vážně :D Chová se jako debílek :D Ale je to pěkné! A to se mi na téhle povídce líbí a věřím stále tomu, že mezi Louisem a tou dívkou (teď nevím jak se jmenuje) něco bude! :D doučování z frániny - to je jasný! Jazyk sem a jazyk tam :D

3 Evíí(TheBo) Evíí(TheBo) | Web | 1. dubna 2012 v 14:22 | Reagovat

Něják ho odpálkuje :D nebo ho bude ignorovat a nebo mu dá přes držku :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama