Zdraví vás Lucy a *Anny* (Lorraine a Aileen)
Pochybujeme, že sem ještě někdo zavítá, ale pokud přeci jen ano, tak bychom mu rády oznámily, že máme nový blog: www.direction--one.blog.cz.
Zde to už bohužel nešlo :/ Chtělo to NOVÝ ZAČÁTEK :)
Doufáme, že na náš nový blog třeba navštívíte :) L+A

My dream.../2/

22. března 2012 v 19:00 | *Anny* |  My dream...
/Tak je tu nová část, doufám že se vám bude alespoň trochu líbit./ *Anny*Na sebe jsem si oblékla černé kalhoty a tyrkysové sako které jsem si sama navrhla a ušila. Své blonďaté vlasy jsem si nechala rozpuštěné jen jsem si je rozčesala.V 1 nám být ve studiu. Napřed zajdu do školy domluvit přestup na dálkové studium.. Náš ředitel je strašně v pohodě takže to nijak těžký není. Takže od příštího týdne studují dálkově.

Před studiem se ještě upravím. A pak pravou nohou vejdu dovnitř.
"Ahoj!" Přivítají mne kluci.
"Tak tě mezi námi vítám." Všichni mně objali. Začneme si povídat a po 5 minutách si přijdu jako kdybychom se znali 10 let. Do studia najednou vejde Ta krásná blondýnka kterou jsem tu potkala včera.
"Ahoj Anabell." řekl Harry. "Naty, todle je moje sestřenice Anabell. Bell tohle je Natálie." představil nás. "Ahoj Anabell." snažila jsem se co nejmileji pozdravit, no možná jsem to s tím milým hlasem přehnala.
Nedůvěřivě si mne změřila pohledem. "Čau." Řekla a hrnula se k Niallovi. Chytla ho za ruku a líbla ho na tvář jako by chtěla ukázat : Ten je můj! Trochu mně to zaskočilo myslela jsem že s nikým nechodí. No ale dalo se to čekat když je tak úžasný.

Povídali jsme si a povídali, a povídali. Neudržela jsem se a každou chvilku jsem se musela kouknout na Nialla. Krásně se smál, každou chvli se políbil s Anabellou. Koukala jsem na ně asi moc dlouho protože mně Harry který seděl vedle mně dloubnul do žeber a když jsem se na něj podvala jen zamračeně zavrtěl hlavou. Nechápala jsem proč.

Turné začíná za týden ale odjedeme asi už pozítří aby mohli kluci zkoušet a jelikož první zastávka turné je v Paříži tak taky abychom si jí trošku užily. Strašně se těším.
"Tak mi jdeme, zatím čau." Rozloučili se Niall a Anabell. Při pohledu na ně se mi chtělo brečet, nevím co jsem čekala že se mezi mnou a Niallem stane. Ale jsem do něj zamilovaná už od X-faktoru a tak nějak jsem doufala že mezi námi bude něco víc.
S klukama jsme si ještě pěknou chvilku povídal. Chtěli vědět jestli to nevadí našim i když 18 už mi je. Když mi umřel táta všechno se pro mě změnilo. Ještě když byl táta naživu věděla jsem že mamka má milence. Ale teď odjede si pryč a mně nechá doma kreditku a vzkaz že se brzo vrátí. Nevšimla si ani toho že po základce jsem zůstala rok doma. Prostě mně nevzali n návrhářskou školu což jsem brala jako strašnou potupu a zavřela se doma a nevycházela ven jen jsem šila a šila. Až po nějakým čase jsem si uvědomila že jsem udělala strašnou chybu a přihlásila se na Střední školu se zaměřením na obchod ale šil jsem dál ať už pro sebe tak pro kamarádky.
"Asi už radši půjdu." rozloučili jsme se. "Pozítří vyjíždíme v 6 ráno, tak nezaspi," Zakřenil se Zayn.
"Taky už půjdu počkej na mně." Zavolal na mne Harry.
"Počkej na nás za chvilku taky půjdem."
"ehm." zamyslel se "No já se radši projdu a doprovodím Naty."
"OK, tak se sejdeme ve vile."
"Tak jdem." Mrkne na mne Harry. A otevře mi dveře.
"Potřeboval bych s tebou mluvit.." Řekl před studiem....


Otázka:
1.O čem si bude chtít Harry s Natálií promluvit?
 


Komentáře

1 Isa Isa | Web | 22. března 2012 v 19:18 | Reagovat

Určitě o Niallovi a Anabell.

To byl krásný díl. :) Těším se na další. Doufám, že to mezi Naty a Niallem dobře dopadne. :)

2 Isa Isa | Web | 22. března 2012 v 21:43 | Reagovat

Děkuju. :-) Jsem ráda, že se ti to líbí. :-) (Odpovídám přes tuhle přezdívku, jsem líná to přepínat. :-D)

3 Isa Isa | Web | 23. března 2012 v 7:52 | Reagovat

Děkuju. :-) Tak to já dopředu přeju všechno nejlepší. :-)

4 Dem. Dem. | Web | 23. března 2012 v 9:19 | Reagovat

1. Netuším, ale asi o Niallovi, ale to se mi nějak nezdá.On neví, že ho chce už od X Factoru, takže teď jsem úplně mimo :D

Pěkný díl! :) Můžete prosím přidat London Love Story? Tu úplně žeru :D

Btw: Ano, tam v tom bungálu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama