Zdraví vás Lucy a *Anny* (Lorraine a Aileen)
Pochybujeme, že sem ještě někdo zavítá, ale pokud přeci jen ano, tak bychom mu rády oznámily, že máme nový blog: www.direction--one.blog.cz.
Zde to už bohužel nešlo :/ Chtělo to NOVÝ ZAČÁTEK :)
Doufáme, že na náš nový blog třeba navštívíte :) L+A

Sweet kisses /4/

27. března 2012 v 14:19 | *Anny* |  Sweet kisses
/Další díl Sweet Kisses/ *Anny*


Bylo sobotní, slunné podzimní ráno. Zdálo se mi samozřejmě o Harrym, a zrovna v tom nejlepším sem se najednou začala dusit. Zbudila jsem se a sestra se mi právě snažila probudit tím že mi držela nos. Byla u nás jen každou sobotu a já byla ráda za každou chvilku co jsem s ní mohla strávit. A tak jsem ani moc nenadávala. Víc mě naštvalo to že mi mamka oznámila že jí budu až do zítra hlídat. Ona jede s tetou Agathou za babičkou na venkov. No jo ale co já s ní budu dělat když mam odpoledně jít s Harrym ven, a on mě má představit ostatním klukům z kapely. Moc jsem se těšila. Musím mu napsat že mi do toho něco přišlo.

PROMIŇ, MUSÍM HLÍDAT SESTRU. :(

Měla jsem strach že se urazil, vůbec mi neodepsal. Když mamka odjela pustila jsem si film sestru uložila po obědě do postele a snažila se na to nemyslet.

Moc mě mrzelo že jsem se nesešla s Harrym. Když se sestra vzbudila dala jsem jí najíst cela se pokydala přesnídávkou. Šla jsem jí do šatny pro čisté triko. Někdo zazvonil. Než jsem stihla dojít ke dveřím sestra otevřela.Naučila se to už před pár týdny, přinesla si stoličku z koupelny a otevřela. Někdo si s ní začal povídat. Ten hlas my byl hodně povědomej. Když jsem dveře pořádně otevřela zjistila jsem že je to Harry. Smál se na moji malou sestru a snažil se jí otřít z pusinky přesnídávku. Pozvala jsem ho dál.

"Tobě nepřišla moje SMSka?"

"Přišla ale to není přece žádnej problém ne? Mě to nevadí že hlídáš sestřičku. Je moc roztomilá."

Překvapil mě tím. "Opravdu?" Zeptala jsem se možná až trochu moc udiveně. "Tak to je fajn. Tak já jí obleču a můžeme vyrazit." byla jsem štěstím bez sebe "Jo a jmenuje se Sue."

"Tak ty jsi Sue, jsi krásná stejně jako tvoje sestra." Řekl, a široce se ne ní usmál. Pak mě políbil, Něco mě tahalo za nohavici, byla to Sue která se dožadovala pozornosti. Tahala nás za nohavici oba, nesnášela když nebyla středem pozornosti. Chytla nás oba za nohy a odmítala jí pustit. Harry jí musel chvíli přemlouvat aby nás pustila, přemluvil jí až tím že jí koupí cesto zmrzlinu.Oblékla jsem jí a šli jsme. Harry mě chytil za ruku. Když jsi toho Sue všimla, pustila se mě, obešla mě a chytla z druhé strany za ruku Harryho. Byla z něj asi stejně unešená jako já, nedovedu si představit že by ho někdo neměl rád. Sue si začala stěžovat že jí bolí nožičky hned jak dolízala zmrzlinu. Prý by pomohla leda další zmrzlina nebo kdyby jí Harry kousek poponesl. Harry neváhal a vzal jí do náručí.

"Prosimtě polož ji! Vždyť je těžká. Nemusíš ji nosit."

"Já jí vezmu rád. Zvolám Luisovi a on pro nás přijede. Aby tady Sue neboleli nožičky."

"To nemusí, přece pro nás nepojede, to dojde. Že ano?"ty dva se na mě snad domluvili, jen zakroutila hlavou a schovala se za Harryho kudrnatýma vlasama.

Za chvilku už u nás zastavilo auto. Vylez z něj Louis a Zayn. Do Sue jako by uhodil blesk. Vyskočila Harymu z náruče a běžela do auta, sedla si vedle Zayna.

"To je Louis, a to je Rebeeca. A támdle to je Zayn." Harry nás hned představil, chytil mě za ruku a objal mě. Šli jsme k autu. Sue už šišlala na Zayna. Který se smál na celé auto.

"Sme moc rádi že tě konečně poznáváme, Harry o tobě pořád mluví." Usmál se Louis.

Jeli jsme k nim domů. Měli spolu velký cihlový dům. Celou cestu jsme se nepřestali smát. Sue pořád něco povídala nebo tahala Zayna za vlasy.
Otázka:
1. Jak si představujete jejich dům? :)
 


Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 27. března 2012 v 14:20 | Reagovat

pěkně píšeš, dám si do záložek a přečtu večer, většinou nemám co dělat, tak čtu povídky :-)

2 Dem. Dem. | Web | 27. března 2012 v 17:16 | Reagovat

To je krásná kapitola! :) Líbí se mi, jak se Harry chová k Sue :) Je to milé :)

1.Netuším :D Bude velký :D

3 Isa Isa | Web | 27. března 2012 v 19:44 | Reagovat

1. Masivní velkej super dům. :-D

Krása. :-) Ten Harry ♥♥♥! :-D Miluju ho a miluju tu povídku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama